Momenti i frikshëm kur rrufeja godet shtëpinë

07:06 | 21 Maj 2018

Ky është momenti i frikshëm kur rrufeja godet një shtëpi. Ngjarja ndodhi në “Daytona Beach” të Floridas dhe u filmua nga një kamera e sigurisë të një shtëpie përgjatë rrugës.

Në pamje shihet rrufeja e cila bie si flakë dhe godet direkt shtëpinë, ndërkohë që pas kësaj nga shtëpia vërehet të dal tym.

Fatmirësisht banorët nuk ishin në shtëpi gjatë kësaj kohe.

Shpërndaje në rrjete sociale