Mendoi se mori dhuratë nga i dashuri: Kur e hapi kutinë bërtiti deri në qiell! (VIDEO)

22:32 | 17 Korrik 2017

Një djalë i ri, mashtroi vajzën, dhe veprimi i tij ishte krejtësisht i pazakontë.

Dikush tjetër me siguri se do të ngurronte ta bënte, por ai veproi i qetë duke e përgatitur mirë “befasinë” për të dashurën e tij, shkruan gazetametro.net.

Ai i tha të dashurës se i kishte blerë një dhuratë, dhe i dha asaj një kuti në formë zemre. Kur ajo e hapi, bërtiti me zë të lartë.

Nga kutia e mbushur me buburrecat, insektet mbushën veturën. Vajza ishte e frikësuar, ndërsa djali qeshte derisa e kishte mbyllur veturën nga brenda.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme