Google ADS

Krijohet çokollata e parë në feta (Foto)

10:54 | 11 Dhjetor 2015
Arbresh.info

Tashmë ka filluar të krijohet çokollata e parë në feta dhe ajo është diçka shumë e veqantë.

Çokollatat e tilla janë në formë të fetave të kaçkavallit që përdoren për të bërë sanduiq.

Ato janë prodhuar nga specialistët japonez të çokollatës Bourbon dhe mund të përdoren pwr tw bwrw sanduiq të ëmbël./arbresh.info.

Untitled

Untitled

Chocolate-slices (1)

Chocolate-slices

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale