Google ADS

Kjo stjuardesë e bënë 71 vjeçarin të qajë, ja përse! (Foto)

10:10 | 13 Dhjetor 2015
Arbresh.info

Një stjuardesë e ka bërë të qajë një njeri të moshuar pasi ajo është përkulur dhe e ka ushqyer atë gjatë udhëtimit me aeroplan, transmeton arbresh.info.

Fan Xuesnong ishte ulur në gjunjë dhe e kishte ushqyer 71 vjeçarin e quajtur Niu i cili kishte pësuar një goditje në dorë kështu që ai nuk mund të kapte një lugë me dorën e tij.

Duke folur për mediat pasi imazhet u shpërndanë tek miliona njerëz në Kinë, stjuardesa Fan tha se kur i kishte thënë atij se dëshironte ta ushqente ai kishte filluar të qante./arbresh.info.

PAY-Fan-Xuesong-feeding-Niu (1)

PAY-Fan-Xuesong-feeding-NiuPAY-Fan-Xuesong-feeding-Niu (2)

 

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale