Ja sa shumë ndryshon pamja e njeriut vetëm brenda një dite

19:52 | 17 Maj 2018

Çdo ditë, miliona njerëz zgjohen në mëngjes dhe i kushtojnë kohë vetës për dukjen e ditës së gjatë që i pret ata.

Rezultatet mund të ndryshojnë, por një gjë është e sigurtë – pamja e njeriut ndryshon shumë, madje edhe brenda një dite, transmeton lajmi.net

Kjo temë është realizuar në një set fotografik të fotografes belge Barbara Iweins dhe projekti i saj u titullua “7 AM – 7 PM”.

Ajo realizoi fotografi të njerëzve të ndryshëm në ora 7 të mëngjesit kur zgjoheshin nga gjumi dhe në ora 7 të mbrëmjes, ndërsa ndryshimet ishin të mëdha.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara