Google ADS

E rrallë: Qeni që flet (video)

16:26 | 8 Mars 2015

Mishka, quhet qeni i racës Husky që bëri bujë ne Youtube. Ajo mund të shqiptojë shumë fjalë në gjuhën angeze, gjë që Mishkën e bëri të famshme në të gjithë botën. Mishka tashmë është pjesë e shumë reklamave të produkteve të ndryshme për qen dhe vazhdon të tërheq shumë shikues në videot e saja në Youtube duke marrë miljona klikime./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale