Vdes aktori i njohur i Teatrit Kombëtar

10:03 | 18 Qershor 2021

Ka ndërruar jetë aktori i Teatrit Kombëtar të Kosovës Enver Kaçaniku.

Këtë e ka bërë të ditur familjari i tij Taulant Kryeziu.

“Veli jonë, mbetesh njeriu i dashtun me të cilin ishim shumë të afërm dhe kaluam kohe të pa harruara bashkë”, ka shkruar Kryeziu në Facebook./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara