Ndërroi jetë aktori i Teatrit të Gjilanit, Muharrem Sylejmani

09:18 | 1 Shtator 2021

Ka ndërruar jetë Muharrem Sylejmani, njëri ndër aktorët më të mirë të Teatrit të Gjilanit.

Ai ishte bartës i mbi 30 roleve kryesore, dhe regjisor i dhjetëra shfaqjeve.

Lajmin e bëri të ditur faqja zyrtare e Teatrit të Gjilanit në facebook./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara