Simpsons parashikuan edhe që Kamala Harris do të bëhet zv.Presidente

08:06 | 21 Janar 2021

Ashtu siç është e sigurt si nata ndjek ditën, për pothuajse çdo ngjarje të madhe do të ketë dikë që pretendon se Simpsons parashikoi se do të ndodhte.

Këtë herë ndodhi sërish, me disa tifozë që pretendojnë se autorët e Simpsons parashikuan që Kama Harris do të bëhej zv.Presidente, transmeton portal arbresh.info

Episodi ‘Bart To The Future’, i cili u transmetua në 2000, e sheh Lisa-n që bëhet Presidentja e parë femër e Shteteve të Bashkuara – kështu që nuk është krejtësisht e njëjtë, megjithatë është afër.

Sidoqoftë, një aspekt që mbështet teorinë e çuditshme janë veshjet e veshura nga Lisa dhe Zonja Harris.

Duke shpërndarë një foto të të dyjave krah për krah, një përdorues shkroi në Twitter: “Nënpresidentja Kamala Harris”.

Një gjë që Simpsons sigurisht parashikuan,ishte që Donald Trump do të bëhej Presidenti i Shteteve të Bashkuara./arbresh.info/

Lajmet më të lexuara