Shikoni aftësitë e tyre të jashtëzakonshme në hedhjen e topit në kosh

15:02 | 7 Prill 2017

Një video e publikuar në një faqe mjaft të popullarizuar në Facebook shihen disa fëmijë dhe të rinj të cilët kanë aftësi të jashtëzakonshme në hedhjen e topit në kosh, shkruan arbresh.info.

Ata hedhin atë nga largësi të ndryshme por edhe duke bëjnë manovra të ndryshme.

Video më poshtë tregon aftësitë e tyre më së miri./arbresh.info

Are You March Madness Ready?

How's your bracket looking?Tune in for AFV tomorrow night at 7/6c on ABC.

Posted by America's Funniest Home Videos on Samstag, 1. April 2017

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara