Pështyjnë në dysheme të furgonit, murgu budist nuk kursen shpullat për një çift

22:56 | 4 Maj 2017

Një murg budist ka nxjerrë zemërimin e tij në një mënyrë të paparë ndonjëherë.

Ai ka goditur një grua dhe burrin e saj, pasi kishin pështyrë brenda furgonit, transmeton portali arbresh.info.

Murgu dhe çifti në fjalë ishin duke udhëtuar në provincën Roi Et, në veri-lindje të Tajlandës.

Në mes të përleshjes kanë hyrë edhe njerëzit tjerë, ndërsa kompania e udhëtimit ka ‘ndaluar’ çiftin që të udhëtojë me ta./Arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme