Një familje, në një motoçikletë

20:45 | 19 Maj 2017

Udhëtimi me shumë njerëz mund të jenë i  lezetshëm, por një i tillë si ky, mund të jetë më shumë i rrezikshëm sesa i lezetshëm.

Megjithatë, të udhëtojnë tetë persona me një motoçikletë mund të ngjajë si udhëtimi më ekstrem, transmeton portali arbresh.info

Një grup njerëzish janë filmuar në Uttar Pradesh në Indi, duke udhëtuar me një motoçikletë.

Momenti është kapur nga një turist, i cili i habitur tregon tregon qasjen tepër të pakëndshme të shoferit të paidentifikuar për shëndetin dhe sigurinë./Arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara