I bërë tapë, burri ndryshon emrin dhe vendos të quhet Celine Dion

10:48 | 3 Janar 2021

Gjithmonë ka një person që bën diçka paksa të çmendur kur është i dehur.

Një burrë nga Britania e Madhe, Birmighan, pas një nate të dehur ka vendosur që të ndryshojë emrin e tij në Celine Dion, transmeton portal arbresh.info

Super tifozi i këngëtares kanadeze, mendohet se e kishte parë koncertin e saj gjatë kohës së Krishtlindjes dhe përfundoi duke paguar 89 funte për të ndryshuar emrin e tij.

Pasi është kthjellur ai është ndjerë shumë i habitur me veprimin që ka bërë dhe shpreson që të mos marrë ndonjë gjobë shtesë për këtë veprim./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara