Gruaja që la burrin në tualetin e një restoranti për 45 minuta! Arsyeja do t’ju habis!

01:21 | 4 Gusht 2021

Në postimin e saj, gruaja e paemëruar përmendi se ajo nuk e di se çfarë të bëjë me burrin e saj ‘Justin’ pasi ai shpenzon “45 minuta vetëm për të” urinuar “, katër deri në pesë herë në ditë.” Ajo zbuloi se e kishte gjetur zakonin “irritues” në shtëpi, megjithatë, ajo arriti në pikën e nervozizmit kur çifti shkoi në një restorant së bashku.

Ajo shkroi: “Para se të shkonte, i kujtova butësisht se ishim në një restorant, prandaj ai nuk duhet të qëndronte shumë brenda në tualet. Ai buzëqeshi dhe i premtoi asaj se do të kthehej për një minutë “

Sidoqoftë, ai nuk do të hiqte dorë nga zakoni i tij. Pas ca kohësh kur ai nuk ishte kthyer, gruaja shkoi në tualetin e burrave për të kontrolluar nëse ai ishte mirë. Pasi burri tha se ishte mirë, ajo i kërkoi të dilte. Ai u përgjigj duke thënë se do të dalë brenda disa sekondash Ai ende nuk u shfaq dhe e la gruan e tij duke vështruar e vetme në restorant. Ajo më në fund kishte mjaft dhe vendosi të hante pa të.. Ajo e thirri burrin e saj për herë të fundit pasi mbaroi ushqimin, por ai e mbylli telefonin.

“Isha shumë e mërzitur, thjesht i kërkova kamerieres të sjellte faturën, pagoi, la një bakshish dhe doli jashtë.“

Ajo shtoi: “Ai u përpoq dhe dha një leksion se sa egoiste isha ta braktisja atje edhe pse e thirra dhe ai e mbylli telefonin, por ai tha se bateria e tij kishte përfunduar.”/almakos/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara