Gruaja heq fustanin për ta përdorur si maskë

00:38 | 18 Janar 2022

Ky është momenti kur një grua hoqi fustanin për ta përdorur si maskë dhe qëndroi vetëm në të brendshme në një dyqan ëmbëlsirash.

Pamjet e CCTV-së e tregojnë atë duke ecur në dyqan, ndërsa një baba dhe tre vajzat e tij shihen duke iu afruar banakut për të bërë porosinë e tyre, transmeton portal arbresh.info

Skena e çuditshme është filmuar në qytetin Godoy Cruz në provincën perëndimore të Argjentinës Mendoza në ditën e Vitit të Ri.

Sipas The Sun, ajo citohet t’u ketë thënë stafit në lokal: “Mos më kërkoni maskën, sepse po e vendos”.
Pasi hoqi dorë nga përpjekjet për të lidhur fustanin në fytyrë, ajo largohet nga dyqani pasi iu refuzua shërbimi./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara