Vetura luksoze kalon në mes të sheshit në Prishtinë

11:38 | 28 Tetor 2021

Duket se e ka ngatërruar rrugën.

Një vetuar luksoze ka vazhduar rrugën për në sheshin e “Nëntë Tereza”, në Prishtinë.

Në këtë pjesë ku është e ndaluar për vetura duket se shoferi i veturës që në bazë të targave shihet se është nga qyteti i Pejës ka bërë shkelje.

Në të cilat po qarkullojnë në rrjetet sociale, shihet se si vetura është ndalur në qendër të sheshit dhe nuk lëvizë./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara