Nora Istrefi provokon në orët e vona, pozon në fustan të shkurtër

23:18 | 23 Tetor 2021

Këngëtarja e njohur, Nora Istrefi, është mjaft aktive në rrjetet sociale, e sidomos në Instagram, të cilën e shfrytëzon për të qëndruar afër fansave të saj.

Këngëtarja ndonëse ka kohë që nuk ka lansuar një projekt të ri muzikore, ajo arrin të jetë në qendër të vëmendjes dhe e komentuar për paraqitjet e saj plot stil, shkruan arbresh.info

Nora është shfaqur tejet atraktive dhe më në formë se kurrë më parë.

Istrefi në disa foto e veshur në një fustan të shkurtër pa mëngë me ngjyrë të kuqe, duke kompletuar veshjen me taka dhe çantë ngjyrë kafe, flokët e gjata dhe të valëzuara i la mbi supe.

Ndërkohë, Nora e cila është nënë e një vajze, gjatë sezonit që lamë pas ka qenë e angazhuar me mbrëmje të ndryshme muzikore. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara