Një person goditet nga një veturë në venkalimin për këmbësor

10:29 | 10 Shtator 2021

Një person është goditur në venkalimin për këmbësorë.

Ngjarja ka ndodhur sot rreth orës 09:30 në rrugën në rrugën”Eqrem Çabej”,në Prishtinë.

“Ka ndodhur një aksident i komunikacionit rrugor në mes të një automjeti dhe një këmbësori. Si pasojë e aksidentit këmbësori,  ka pësuar lëndime dhe i njejti është dërguar për trajtim mjekësor”, thotë për arbresh.info Agron Borovci zëdhënës i Policisë së Kosovës për Rajonin e Prishtinës.

Ai bënë të ditur se me rastin po merren hetuesit e trafikut rajonal./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara