Luizi i këndon, Kiara shpërthen në lot nga emocionet

23:09 | 1 Shkurt 2023

Big Brother Vip Albania 2 ka organizuar sot një dasmë për Luizin dhe Kiaren.

Dyshja u “martuan”  me një ceremoni tradicionale, ku këngëtar ishte Altin Shira.

Luizi dhe Kiara dhuruan puthjen e parë duke përcjell emocione të shumta si tek banoret ashtu edhe publikun e madh që po i ndiqnin përmes ekranit.

Altini dhe Luizi kënduan këngën “Më harro” duke e bërë kështu nusen Kiaren të shpërthej në lot madje kërkoi që të ndalonte së kënduari.

“Mos më bëni më të qaj”, u tha Kiara me lot në sy dhe e buzëqeshur./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale