Fotot e rralla tregojnë Princeshën Diana dhe Charles në kohët më të lumtura

13:18 | 31 Maj 2021

Martesa e tyre mund të mos ketë pasur një fund përrallor, por Princi Charles dhe Princesha Diana ishin çmendurisht të dashuruar në fillim të lidhjes së tyre.

Në fakt, sipas ish-sekretarit të shtypit të Mbretëreshës Dickie Arbiter çifti ‘nuk mund të mbanin duart larg njëri-tjetrit’ dhe thanë se ‘kishte një marrëdhënie që nga fillimi.

Atje kishte dashuri të vërtetë dhe lumturi ‘. Kemi hedhur një vështrim pas në momentet më të lumtura të çiftit mbretëror.

Këtu keni disa fotografi

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara