Brune me kaçurrela, Dafina Zeqiri shkëlqen në fotosesionin e ri

08:56 | 16 Maj 2023

Këngëtarja, Dafina Zeqiri është e njohur tashmë për paraqitjet e saj provokuese.

Daffye së fundmi ka shpërndarë disa fotografi tejet seksi në Instagram duke treguar një nga paraqitjet në koncert në SHBA, shkruan Arbresh.info

Artistja erdhi e veshur me një fustan të shkurtër të bardhë dhe me një stil të ri flokësh, një kaqurrele brune.


“Maje mir sa e ki ti ndor ohh. A pe sheh me kuroror ohh”, ka shkruar Dafina.

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit nuk kanë munguar, shumica prej të cilëve nuk i kanë rezistuar kësaj paraqitjeje të këngëtares.

Përndryshe, ditë më parë Zeqiri lansoi edhe një këngë të re të quajtur “Nasty & See me” në bashkëpunim me Ya Nina. /Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme