Agrofesta “Ditë e gëzueme” për ajvar e turshi

15:30 | 16 Gusht 2021

Hardhfesti do të mbajë eventin Agrofesta “Ditë e gëzueme” ku pritet të mbledhë prodhues të shumtë të perimeve.

Për tri ditë radhazi pritet të ketë aktivitete të ndryshme në Krushë të Madhe të Rahovecit.

Agrofesta 2021 do të mbahet me 20,21 dhe 22 Gusht./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara