Ngrin ujvara e Niagarës

21:42 | 30 Dhjetor 2017

Amerika e Veriut aktualisht është duke përjetuar një goditje të madhe të të ftohtit dhe ngricave.

Temperatuart e ulta kanë shkaktuar aksidente të mëdha të makinave, gjendje të jashtëzakonshme, peshkaqenë të ngrirë deri në vdekje dhe së fundmi është ngrirë edhe ujvara e Niagarës, transmeton portali arbresh.info

Pamjet që kanë shkaktuar ngricat i kanë dhënë vendit pamje përrallore./arbresh.info/

#niagarafalls #chutesduniagara

A post shared by Lannie Larrisse (@lannielarrisse) on

last adventure of 2017.?❄️ #NiagaraFalls

A post shared by Theresa? (@resababyxo) on

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara