ISIS merr përgjegjësi për shpërthimin në Jamen

10:52 | 13 Mars 2018

ISIS merr përgjegjësi për shpërthimin në Jamen

Në mëngjesin e sotëm ka ndodhur një shpërthim në një kuzhinë ku ushqeheshin forcat ushtarake të mbështetura nga Emiratet e Bashkuara Arabe, transmeton arbresh.info.

Përgjegjësinë për këtë sulm e ka marrë organizata terroriste ISIS.

Nga sulmi janë vrarë katër persona dhe disa të tjerë kanë mbetur të lënduar./Arbesh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara