Google ADS

Gruaja që u martua me kukullën: Po pres fëmijën e dytë

14:38 | 12 Prill 2023

Një grua që është martuar me një kukull prej lecke ka njoftuar se është “shtatzënë” me fëmijën e saj të dytë, dhe shpreson që kjo gjë t’i shpëtojë martesën, pasi mori vesh se “burri” e kishte tradhtuar.

Meirivone Rocha Moraes, nga Brazili, është bërë virale në rrjetet sociale vitet e fundit, duke treguar detaje nga romanca e saj me kukullën.

37-vjeçarja ka marrë rreth 400 000 shikime në TikTok në videon ku tregon një test shtatzënie pozitiv.

“Jam shumë e lumtur pasi jam shtatzënë sërish. Kësaj radhe, shpresoj të jetë vajzë. Marcelo (kukulla) donte shumë një tjetër fëmijë”, thotë gruaja braziliane./A2news

 

Shpërndaje në rrjete sociale