Brenda burgut të ISIS-it ku mbaheshin dhe torturoheshin femrat (Foto/Video)

15:39 | 23 Shkurt 2017

Kushtet pikëlluese brenda një burgu të ISIS-it  ku gratë janë torturuar janë bërë publike pasi ushtarët turq sulmuan burgun gjatë kësaj jave.

Gratë u detyruan të jetojnë në qeli shumë të vogla, pa dritare ose drita, të zhveshura në këtë burg të drejtuar nga ISIS-i në qytetin sirian të Al-Báb-it, transmeton arbresh.info.

Pamjet brenda burgut tregojnë kushtet ku gratë ishin të detyruar të jetonin të mbyllura me dyer të mëdha çeliku./Arbresh.info

s11

s12

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara