Belgjikë: Gjendet i vrarë një kryebashkiak

23:26 | 11 Shtator 2017

Një kryebashkiak belg është gjetur i vrarë në një nga varrezat e qytetit.

Sipas raporteve policiore ai ishte prerë në fyt, transmeton portali arbresh.info

Alfred Gadenne, 71 vjeç, u gjet i vdekur nga gruaja e tij, shkruan Le Soir.

Shërbimet emergjente dhe policia kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe janë duke e hetuar rastin./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara