Google ADS

Shënohet sot Dita Botërore e Filozofisë, aktivitete edhe në Kosovë

07:41 | 16 Nëntor 2017

Shënohet sot Dita Botërore e Filozofisë.

Me rastin e kësaj dite, Departamenti i Filozofisë, UP dhe Shoqata e Filozofëve të Kosovës organizojnë konferencën ndërkombëtare “Lufta dhe Paqja”.

Konferenca mbahet në Fakultetin Filozofik duke filluar nga ora 10:00./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale