Ndërron jetë një burrë derisa ishte duke bërë homazhe

10:51 | 28 Nëntor 2018

Një burrë ka ndërruar jetë dje derisa ishte duke bërë homazhe në sheshin “Ibrahim Rugova”.

“Viktima mashkull K/Shqiptar deri sa ka qenë duke bërë homazhe, i njëjti kishte pasur probleme shëndetësore. Ekipi mjekësor e kishte dërguar viktimën në QKUK-së, ku dhe viktima ka ndërruar jetë”, thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës.

Me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme