Fillojnë punimet në Kuvendin Zgjedhor për Kryetaren/Kryetarin dhe Anëtarët e Bordit të AGK-së

12:26 | 19 Korrik 2021

Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës (AGK) pritet të  bëhet me udhëheqësi të re.

Ky institucion po mban Kuvendin për zgjedhjen e Kryetarit dhe Anëtarëve të Bordit të AGK-së.

Kuvendi ka filluar punimet nga ora 11:00, ndërsa do të vazhdojë deri në ora 13:00 ku bëhet më pas edhe shpallja e rezultateve./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara