Zyrtare: Kushtet e dobëta atmosferike, kjo ndeshje e Ligës së Kampionëve shtyhet për së paku 20 minuta

21:04 | 8 Dhjetor 2021

Reshjet e mëdha të borës që goditën qytetin e Bergamos e kanë vënë në dyshim ecurinë e ndeshjes mes Atalantës dhe Villarrealit.

Fusha është ngrirë plotësisht dhe e mbuluar nga një borë e madhe, andaj do të ketë së paku 20 minuta vonesë në fillimin e saj .

Anthony Taylor, arbitri i ndeshjes, do të marrë një vendim përfundimtar me zyrtarët e UEFA-s më pas, atje ku do të kuptohet se a do të zhvillohet ndeshja apo jo.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara