Google ADS

Vedat Muriqi shënon gol në fitoren e Mallorcas

16:10 | 26 Maj 2024
D.H

Vedat Muriqi ka realizuar gol në ndeshjen e fundit të këtij sezoni me Mallorcan në ndeshje ndaj Getafes.

Muriqi realizoi gol në minutën e 90-të për të barazuar rezultatin, shkruan Arbresh.info.

Ndërkohë Maffeo tri minuta më vonë shënoi golin e fitores për Mallorcan.

Kurse për Getafen realizoi Alvarez në minutën e 48-të.

Muriqi këtë sezon në La Liga e mbylli me shtatë gola dhe dy asistime./Arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale