Urimi i kapitenit legjendar për 28 Nëntor

15:23 | 28 Nëntor 2020

Kapiteni legjendar, Lorik Cana, ka uruar festën e 28 Nëntorit.

Mbrojtësi i kombëtares shqiptare dhe një nga lojtarët me më së shumti paraqitje për “kuq e zinjtë”, përmes një postimi në rrjetin social “Facebook”, ka uruar gjithë shqiptarët për këtë ditë të çmuar, përcjell GazetaBlic.

“Urime 28 Nëntori”, ka shkruar Cana duke i bashkangjitur një fotografi të flamurit shqiptar së bashku me heroin kombëtar, Skënderbeun.

Më poshtë postimi i plotë.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara