Google ADS

‘Tërbohet’ presidenti i Skënderbeut, Ardian Takaj pas ndeshjes me Dinamon

23:01 | 17 Gusht 2017
Arbresh.info

Presidenti i Skënderbeut, Ardian Takaj, ka mbetur shumë i zhgënjyer pas ndeshjes kundër Dinamos së Zagrebit dhe golit të pësuar në atë mënyrë në fund të takimit. Ai ka thënë se pesë minuta shtesë ishin të ekzagjeruara në fund të një ndeshje ku ndodhën pak gjëra për të vonuar lojën.

“Jam i hidhëruar. jam shumë i zhgënjyer sepse nuk e meritonim, por në futboll mund të ndodhë gjithçka. Pesë minuta ishin të ekzagjeruara. Nuk e kuptova arbitrin”, deklaroi Takaj për “Panorama Sport” menjëherë pas ndeshjes.

Shpërndaje në rrjete sociale