Superaksion i Rennes, e përmbys PSG-në

22:49 | 18 Gusht 2019

Rennes ka kaluar në epërsi kundër Paris Saint-Germain

Skuadra Rennes është duke u treguar skuadër tepër e fortë për PSG.

Edhe pse e gjetën vetën në disavantazh, ata kanë kaluar në epërsi pas një super goli të Castillo në minutën e 48-të.

Ishte një aksion shembull i Rennes, me pasime të gjata që në fund përfundon me gol nga Castillo i cili goditi dhe shënoi me kokë.

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale