Rikthehen emocionet e Champions League, vëmendja te ndeshja mes Interit dhe Barcelones

08:24 | 4 Tetor 2022

Champions League rikthehet sot për ta vijuar fazën e grupeve.

Më fillim nga ora 21:00 do të luhet sfida në mes të Barcelonës dhe Interit, në “Meaza”.

Bayerni, në po të njëjtin grup, pret Viktoria Plzenin, ndërsa Liverpooli luan ndaj Rangersit.

Shpërndaje në rrjete sociale