Renaulti konceptualizon modelin e 2017-ës për F1

13:11 | 30 Prill 2017

Modeli më i ri i Renaultit që do të dal në vitin 2027 do të provohet në pistat e F1 dhe mendohet do t’i ndryshojë tërësisht garat me makina, transmeton arbresh.info.

/Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale