Prishtina dyfishon epërsinë, shënon Otto John

19:38 | 20 Korrik 2021

Prishtina ka shënuar edhe golin e dytë.

Me të filluar pjesa e dytë, Prishtina ka arritur ta dyfishojë avantazhin ndaj skuadrës uellsiane, Connah’s Quay Nomads, shkruan lajmi.net.

Golin e dytë e shënoi sulmuesi, Otto John i cili realizoi në min 53′.

John u gjend mirë në zonë ku pranoi një top dhe shënoi një gol të bukur për ta thelluar avantazhin e Prishtinës.

Rezultati momental, Prishtina 2 – 0 Connah’s Quay Nomads.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara