Google ADS

Nuk ka pushim për kuqezinjtë, nisin përgatitjet kundër Spanjës

19:26 | 20 Qershor 2024
D.H

Skuadra kombëtare ka zhvilluar sot seancën e radhës stërvitore. Të hënën është programuar takimi i tretë dhe i fundit në grupin B të Euro 2024.

Kuqezinjtë e Sylvinhos do të sfidojnë Spanjën në “Merkur Spiel-Arena” të Dusseldorfit, duke filluar nga ora 21:00.

Mes palestrës dhe fushës së blertë, djemtë kuqezi nisën përgatitjet për duelin kundër Spanjës.

Ata që luajtën përballë Kroacisë kaluan më shumë kohë në palestër, ndërkohë që pjesa tjetër zbriti në fushë.

Duke zhvilluar ushtrime të ndryshme tekniko-taktike nën udhëheqjen e brazilianit Sylvinho.

Shpërndaje në rrjete sociale