Momenti kur Joshua e rrëzoi Pulevin dy herë brenda pak sekondave

00:33 | 13 Dhjetor 2020

Po vazhdon meçi i madh në mes Anthony Joshua dhe Kubrat Pulev.

Bokseri britanik, Joshua ka bërë dy herë “knock-down”të jashtëzakonshëm në raundin e 3-të, shkruan GazetaBlic.

Deri më tani, Joshua ka qenë dukshëm më i mirë në ring, ndërsa aktualisht është duke u zhvilluar raundi i pestë.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara