Mbyllen pjesët e para: Pa gola në Gjilan, Drenica në epërsi ndaj Llapit

14:04 | 25 Nëntor 2021

Drenica është në avantazh ndaj Llapit pas pjesës së parë, gjersa në dy duelet e tjera mes Gjilanit dhe Dritës si dhe Ballkanit dhe Malishevës rrjetat kanë mbetur të paprekura.

Golin për Drenicën e ka realizuar Kreshnik Uka në minutën e 24-të të ndeshjes.

Ndërkohë në sfidën mes Gjilanit dhe Dritës skuadra mysafire ishte pranë golit me anë të Rron Brojës por nuk arrinti të realizonte nga afërsia. /Lajmi.net

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara