Lëndimi i tmerrshëm i Ederson Moraes

18:13 | 11 Shtator 2017

Portieri i Manchester Cityt është lënduar keq pas përplasjes me Sadio Mane të Liverpoolit.

Ai ka falënderuar fansat për mesazhet dhe mbështetjen dhe ka konfirmuar që është më mirë, transmeton portali arbresh.info

“Përshëndetje të gjithëve. Jam OK, është një tronditje. Fitore e rëndësishme. Faleminderit të gjithëve për mesazhet”, shkroi ai në Twitter.

Fatmirësisht ai nuk ka pësuar ndonjë thyerje të eshtrave./arbresh.info/

ederson moraes

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara