Google ADS

Kosovë – Finlandë, apo Maqedoni – Shqipëri, cilën ndeshje do ta shikoni?

15:24 | 5 Shtator 2017
Arbresh.info

Përfaqësuesja e Kosovës e sfidon sonte në stadiumin ‘Loro Boriçi’ në Shkodër Kombëtaren e Finlandën, në ndeshjen e tetë kualifikuese për Kampionatin Botëror Rusi 2018, transmeton arbresh.info.

Ndryshe, Kombëtarja e Shqipërisë e zhvillon sot ndeshjen e tetë eliminatore në kuadër të kualifikimeve.

Të dyja ndeshjet do të zhvillohen në të njëjtën kohë dhe për tifozët do të jetë problem se cilën ndeshje ta përcjellin nga televizori.

Këto ndeshje nisin në ora 20:45. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale