Kjo është lista e lojtarëve të ftuar të San Marinos kundër Kosovës

20:50 | 31 Maj 2021

Kombëtarja e San Marinos ka bërë të ditur listën e të ftuarve për ndeshjen ndaj Kosovës.

Kosova i bën ‘konak’ San Marinos në “Fadil Vokrri”, ndeshje që zhvillohet me 1 qershor 2021. San Marino ka bërë listën e plotë, ku Elia Benedettini mungon shkaku i lëndimit.

Derisa, për herë të parë janë ftuar Pietro Sopranzi dhe Samuel Pancotti.

Lista e plotë:

Lajmet më të lexuara