Kjo është e papranueshme: Edhe në këto kushte luhet futbolli në Kosovë (FOTO)

20:16 | 26 Mars 2017

Ndeshja e xhiros së 19-të e Ligës së Parë të Kosovës mes Deçanit dhe Fushë Kosovës, është zhvilluar në kushte tejet të papërshtatshme.

Në disa fotografi që ka publikuar faqja ‘Fansat e Futbollit të Kosovës’, shihet se si tifozët e kanë penguar zhvillimin e kësaj ndeshje, duke qëndruar në vijën e fushës, duke i pamundësuar kryerjen e punës gjyqtarit anësor.

Sigurisht që në një situatë të tillë, gjyqtari duhej të ndërpriste ndeshjen.

Lajmet më të lexuara