Juventusi insiston për Icardin

17:01 | 22 Prill 2021

Mauro Icardi vazhdon të jetë në planet e Juventusit.

Sipas “Calciomercato”, Juventusi po rrit përpjekjet për të sjellë ish sulmuesin e Interit, Mauro Icardi, përsëri në Itali nga Paris Saint-Germain.

Gjigandët e Ligue 1 janë të përgatitur të dëgjojnë ofertat për argjentinasin, por e vlerësojnë atë 50 milionë euro, dhe nuk do të ulin çmimin e kërkuar.
Kjo mund t’ua prishë planet “Zonjës së Vjetër”.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara