Google ADS

Jack Wilshere i shqetësuar me të ardhmen e tij në Arsenal

19:18 | 31 Maj 2017
Arbresh Info

Jack Wilshere raportohet se është i shqetësuar që e ardhmja e tij në Arsenal është nën kërcënim.

Mesfushori, i cili është goditur nga lëndimet gjatë sezoneve të kaluar, ka shpenzuar sezonin në formë huazimi te Bournemouthi dhe ka bërë 27 paraqitje në Premierë Ligë, transmeton portali arbresh.info.

Sipas një raporti nga ‘The Mirror’, pasi Wenger nënshkroi kontratë dy vjeçare, shqetësimet e tij rreth të ardhmes janë rritur pasi francezi shkarkoi atë verën e kaluar.

Marrëveshja aktuale e 25-vjeçarit skadon në fund të sezoni të ardhshëm./arbresh.info.

Shpërndaje në rrjete sociale