Forca të shumta të Njësisë Speciale shihen në stadium para derbit të “Anamoravës”

11:52 | 25 Nëntor 2021

Xhiroja e 15-të e Superligës së Kosovës vazhdon sot me tri përballje interesante.

Padyshim se vëmendja më e madhe do të jetë te derbi i “Anamoravës” mes Gjilanit dhe Dritës, e cila zhvillohet me fillim nga ora 13:00 në stadiumin e qytetit në Gjilan.

Në derbin e kaluar, ka pasur jo pak probleme nga tifozët e dyja skuadrave, andaj për përballjen e sotme janë marrë masat e nevojshme.

Forca të shumta të Njësisë Speciale të Kosovës shihen në stadiumin e qytetit në Gjilan, pak para derbit të madh kosovar.

Pamjet:

 

Lajmet më të lexuara