FC Ballkani të pakënaqur me referimin, akuzojnë gjyqtarin

20:23 | 23 Shtator 2020

FC Ballkani sot (e mërkurë) arriti që të fitojë ndaj Feronikeli-t në Suharekë me rezultat të ngushtë 3 – 2.

“Xhebrailat” zhvilluan ndeshje të mirë, por në minutat e fundit skuadra mysafire arriti t’i realizojë dygola brenda tre minutave dhe në fund ishte afër të barazonte gjithçka, shkruan portali arbresh.info.

Pas ndeshjes, FC Ballkani ka akuzuar arbitrin duke pretenduar se goli i parë ishte pozitë jashtë loje.

Njoftimi i plotë pa ndërhyrje:

“Gabim pas gabimi me referet tanë , nuk e kan ndermend te ndalen ,

Goli parë i Feronikeli-t offside,

Zot na ruaj nga njerzit me qellime te kqia”, ka shkruar Ballkani në Facebook./arbresh.info.

Gabim pas gabimi me referet tanë , nuk e kan ndermend te ndalen , Goli parë i Feronikeli-t offside, Zot na ruaj nga njerzit me qellime te kqia ?

Publiée par FC Ballkani sur Mercredi 23 septembre 2020

Shpërndaje në rrjete sociale