E shpëton vetëm mrekullia! Kjo 2020 e mbrapsht, shihni sesi shpëton mes flakëve piloti i “Formula 1”

16:05 | 29 Nëntor 2020

E teksa 2020 nuk është larguar ende, tragjeditë po vazhdojnë që të përfshijnë botën e sportit në këtë vit të mbrashpt. E fundit ishte ndarja nga jeta e Diego Armando Maradonës, ndërsa një ngjarje që do të shënonte historinë e “Formula 1” mund të vinte në ditën e sotme./Sport Ekspres/

Por fatmirësisht mrekullia ka bërë që Grozho të shpëtojë dhe t’ia hedhi paq. Makina e pilotit të “Formula 1” ka shpërthyer dhe ka marrë flakë menjëherë pasi është përplasur me rrethueset e pistës, duke u ndarë në dy pjesë. Një kaos është krijuar pas skenës së parë e cila ngjan si të ishte xhirim filmi, ndërsa nga raportimet e para thuhet se Grozho nuk ka asnjë problem të vetëm. /ARBRESH.INFO/

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale